Blog Yazıları

Kurumsal Firma Script v2 Yayında

Kurumsal Firma Script v2 Yayında

BİRÇOK FİRMA BİZİ SEÇİYORSA BİR SEBEBİ VAR!


Sizlerden gelen istekler doğrultusunda yeni tasarımımızda birçok değişikliğe gittik. Kreatif dizaynın yanında özelleştirilebilir bir çok modül ekledik. Dilediğiniz zaman yönetim panelin izden rahatlıkla tüm alanlara hakim olabilirsiniz.  
 1. YENİ ARAYÜZ 
 2. YENİLENEN YÖNETİM PANELİ 
 3. YENİ ÜRÜN VİTRİNİ
 4. E-TİCARET ENTEGRASYONU 
 5. KREDİ KARTI ÖDEME SİSTEMİ
 6. BANKA HAVALE - EFT SİSTEMİ 
 7. KARGO BİLGİ EKLEME 
 8. BİLDİRİM SİSTEMİ
 9. WHATSAAP İLE PAYLAŞ 
 10. HTTPS İLE TAM UYUMLU 
 11. SİPARİŞ TAKİP SİSTEMİ 
 12. E- BÜLTEN SİSTEMİ        
 13. ve bir çok daha yeni özellikleri ile Kurumsal Firma  V2 Tasarımımız sizlerle 


Mobil Cihazlar' da Tam Uyumluluk 

Günümüzde insanlar artık internette mobil platformlar ile daha fazla zaman geçirmektedir. Bu nedenle yazılımımız tüm platformlar için geliştirildi. Web siteniz ister bilgisayardan ister mobil tarayıcılardan olsun en iyi çözünürlükte, otomatik olarak ayarlanır.Demo yakında yüklenecektir. 

Wamp Server vcruntime140.dll hatası nasıl çözülür?

Wamp Server vcruntime140.dll hatası nasıl çözülür?

Wamp Server vcruntime140.dll hatası nasıl çözülür ?


Wamp Serverı kurarken vcruntime140.dll hatası alıyorsanız çözümü aşağıdadır. (Win 10 pro da denenmiş ve onaylanmıştır)

1- Programı tamamen program ekle kaldır bölümünden kaldırınız.

2- Bu linkteki dosyayı indiriniz ve .rar'dan çıkarınız. 

3- vcruntime140.dll dosyasını Windows/System32 dosyasının içine yapıştırınız.

4- Wamp Server programını tekrardan kurunuz ve çalıştırnız. Yeşil yanmaya başladığı zaman sorun çözülmüş demektir.


hata halen devam ediyorsa windowsunuz sistem dosyaları bozulmuştur format atmanızı tavsiye ederiz. 

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım 


Gaziantep genelinde site tasarımı ve bilişim hizmetleri üzerine dair bir firma arıyorsanız biz hep sizin yanınızdayız.  " Vefa Media"  sizin için kaliteli bir web yazılım hizmeti  sunuyor. Her tarayıcıda sorunsuz şekilde çalışan yazılımlarımız ve Yönetim Panelimiz sorunsuz bir şekilde işlerinizi yapmanıza olanak tanıyor. Cep telefonu ve Tabletlerden çok rahatlıkla erişim imkanı sunan Web Sitelerimiz güvenilir kodlama desteği ile birlikte sizlere teslim ediyoruz. Gaziantep Web Tasarım olarak neler yapıyoruz Gaziantep Logo Tasarımı, Gaziantep Kurumsal Kimlik Tasarımı, Yönetilebilir Web Site ve Gaziantep Web Tasarım  olarak hizmetlerimiz vardır, bizlere hiç çekinmeden 7/24 ulaşabilirsiniz 


Gaziantep Web Tasarım Fiyatları


Güzel bir işçiliğin de güzel bir fiyatı olur inancındayız; ama o kadar da insafsız değiliz ortalama web tasarım paketlerimiz 600 ile 900  arasında değişmektedir ve Kredi Kartlarına 9 ay taksit imkanız da bulunmaktadır.  Özel kodlama web sitelerimiz ise 1500  2000 TL arasıda değişmektedir. E-Ticaret Yazılımlarımız  da 2500  3000  arasındadır. 

 


Güncel Hazır Site Tasarımları

Güncel Hazır Site Tasarımları

Hazır Site Tasarımları

Tercih etmek istediğiniz internet siteleri için daha doğru karar vermeniz ve zamandan tasarruf edebilmeniz için sunduğumuz hazır site tasarımları istediğiniz özellikteki site görünümünü elde edebilmek adına oldukça önemlidir. Yazılım ve tasarım işlerinde 5 yıldan fazla süredir çalışmalarını titizlik ve güvenlik çerçevesi altında gerçekleştiren firmamız, verecek olduğunuz siparişler için daha doğru anlatım ve istek yapabilmenize imkân tanımaktadır. Kurumsal firma ya da kişisel olarak açılmak istenen web siteleri için vermek istediğiniz siparişlerde, mümkün olan en kısa sürelerde tasarım ve yazılımlar gerçekleştiren kadromuz, zamanı olmayan ve acil olarak internet sitesi elde etmek isteyen kişiler içinde hazır siteleri satışa sunmaktadır. Hazır siteler için satın alma işlemlerinde, ödemeler yapıldıktan sonra yaklaşık 15 ile 20 dakika içerisinde gerekli işlemler gerçekleştirilmekte ve siteler sahiplerine teslim edilmektedir. Farklı kategori ve özellikler ile sunulan hazır şablonlar sayesinde de, ön bilgi almak adına kolaylıklar firmamızca müşterilerimiz için sağlanmaktadır.

Instagram’da Gönderileri Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram’da Gönderileri Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram’da Gönderileri Zamanlama Nasıl Yapılır?

Pek çok sosyal hesap üzerinden gönderi zamanlaması yapılabiliyor. İnstagramda gönderileri zamanlama nasıl yapılır?

Aşağıda sorunun yanıtlanması sağlanmıştır. Zamanlama içim gerekenlerin ne olduğunu göreceksiniz.

İnstagram’da Gönderi Zamanlama

Kullanıcılar tarafından sorulan İnstagramda gönderileri zamanlama nasıl yapılır sorusunun yanıtlanması son derece kolay. Maalesef son güncellemelerin de sonunda instagramda gönderileri zamanlama özelliği bulunmuyor. Zamanlama özelliğinin olmamasından ötürü bu işlevde geliştirilmiş olan uygulamalar olduğunu göreceksiniz. Uygulamaları kullanarak siz de gönderileriniz talimat vermiş olduğunuz zaman içinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde işlemin gerçekleşmesi mümkün olacak. Uygulama aşamasında instagrama gelmesi durumunda son derece kolay şekilde tamamlanabilir. Bununla ilgili gereken bilgiyi instagram yapacaktır. Duyurular üzerinden siz de takibini yaparak, direkt olarak gönderileri zamanlama avantajını elde edebilirsiniz.

Buffer ile Gönderi Zamanlama

Gönderi zamanlamak istiyorum diyen kişi eğer instagram kapsamında bir zamanlama yapmak istiyorsa, direkt olarak uygulama kullanacak. İnstagramda gönderi zamanlama yapmak için direkt olarak Buffer kullanacaksınız. Zamanlama yapmak için uygulamayı indirin. İndirme işleminin yapılması için play store’u kullanacaksınız. Android işlemci kullananlar için uygulamanın indirilmesinin play store üzerinden olacağını bilmelisiniz. İndirme işleminin tamamlanması ile direkt olarak programı açın. Daha sonra o alandan paylaşım yapılması için dosyalara erişim için instagrama erişimi izinli kılmalısınız.

Gönderi zamanlamanız için indirme saniyeler içinde gerçekleşir. Daha sonra ise zamanlama yaparak, sizin vermiş olduğunuz komut üzerinden paylaşım yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için uygun olan işlemler üzerinden kısa süre içinde zamanlama yaparak paylaşımın olmasını sağlayabilirsiniz. Buffer ile gönderi zamanlama hakkında verilmiş olan işlemleri dikkate alarak siz de zamanlama yapabilirsiniz. Kusursuz şekilde zamanlamanın ardından paylaşımların gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz fotoğrafın paylaşılması sağlanacaktır ve direkt olarak görüntüleme mümkündür.

vefamedia